Click to order
Cart
Total: 
ПІБ
E-mail
Телефон
Місто та № відділення Нової пошти або адреса доставки
Payment method
Юлія Касап
Шеф-бариста Gogol espresso bar
23 роки
Чемпіонка Ukrainian Brewers Cup 2018
Опиши коротко свій "кавовий шлях".
Влітку 2017 я почала працювати в кав'ярні Gogol espresso bar, з рішенням попрацювати там десь пів року, але так як для того, щоб мене взяли на роботу мені потрібно було вивчати каву я дуже захопилася цією темою і поглинала всю інформацію пов'язану зі світом кави. У січня 2018 я стала шеф-бариста, а в кінці лютого вирішила взяти участь в чемпіонаті. У квітні 2018 роки я перемогла в чемпіонаті Brewers cup. Після цього продовжила свою роботу шеф-бариста в кав'ярні, була тренером на чемпіонаті Brewers cup 2019, фіналістки Марини Сурженко. Зараз навчаюся смажити кави і планую стати обсмажувальницею.
Як змінилося твоє життя від початку роботи з кавою? Що основне хочеш виділити?
Моє життя перевернулося після того як я почала працювати з кавою. Скажу по секрету, у мене почався роман з кавою, який я сподіваюся триватиме все моє життя. Я познайомилася з цікавими людьми, у мене змінилося коло друзів та інтересів. Працюю бо люблю те чим займаюся, а не заради грошей, як це було раніше. Знайшла себе і почала розвиватися в різних напрямках, моє життя стало кардинально інший і я рада цим змінам.

Олександр Беницький
Співзасновник та тренер в школі бариста «Custom Coffee School»
30 роки
Чемпіон Ukrainian Latte Art Championship 2018, 2019
Опиши коротко свій "кавовий шлях".
Коротко, буде важко описати 14 річний шлях))) 2005 після закінчення школи пішов працювати офіціантом в кав'ярню. В тій же кав'ярні став готувати каву на барі. Через 4 роки вже працював шеф-бариста в кав'ярні «Buondi cafe». Там почав займатися запуском кав'ярень в роботу. У 2010 перший раз прийняв участь у чемпіонаті бариста. У 2012 був досвід роботи менеджером і згодом директором ресторану. В цьому ж році став віце-чемпіоном Національного чемпіонату кава та алкоголь та фіналістом Національного чемпіонату бариста (6місце). 2013 шеф-бариста кав'ярень «Чашка». В цьому ж році віце-чемпіон Національного чемпіонату бариста. Потім працював бариста в кав'ярні "Трамвай". У 2016 році створили з Андрієм Пустовітом власну школу для бариста. Навчаємо та надаємо консалтингові послуги. У 2017 році вперше стаю Чемпіоном в Національному чемпіонаті з лате-арту. Після чого вдається здобути перемогу ще в двох наступних Національних чемпіонатах з лате-арту. На світовій першості у 2018 році дійшов став пів-фіналістом Чемпіонату світу з лате-арту.
Як змінилося твоє життя від початку роботи з кавою? Що основне хочеш виділити?
Завдяки каві я зустрів свою кохану дружину, яка подарувала мені доньку. Також я отримав багато знайомств і друзів не тільки в Україні, але й у всьому світі, адже кава дає можливість подорожувати по всьому світі!

Владислав Демоненко
Бренд шеф-бариста Фунт Кави
23 роки
Чемпіон Ukrainian Coffee In Good Spirits Championship 2019
Опиши коротко свій "кавовий шлях".
Перший досвід та знайомство з кавою отримав у кав'ярні Три Бобри. Де працював бариста, працював і вчився у медичній академії, це було досить важко, зовсім інші напрямки розвитку злились в одне ціле. За рік я став вже шеф-бариста кав'ярні, після чого перейшов працювати на виробництво обсмажувальником. На той момент я гадав що це кар'єрний ріст) Але це зовсім інша робота, яка дуже відрізняється від роботи бариста. Пропрацювавши 3 місяці обсмажувальником, повернувся до "витоків", працював бариста але вже не в кав'ярні, а на виробництві. Так закінчилась моя історія роботи за баром. Зараз я вже два роки не працюю за баром, займаюсь контролем якості кави на обсмажці та в кав'ярнях, треную молодих бариста та готуюсь до чемпіонатів.
Як змінилося твоє життя від початку роботи з кавою? Що основне хочеш виділити?
З початку роботи з кавою я почав більше спілкуватись із людьми, більше проводити час не тільки за медичною літературою, а і з людьми «живими» )) Подорожі це моя улюблена частина. Багато кавових подорожей, про які я завжди мріяв. Зараз багато друзів з кавових сфер та з інших міст. Нас об`єднує кава .
Таня Тарикіна
Бариста київської кав'ярні «Svit Kavy"
24 роки
Чемпіонка Ukrainian Jezve/Ibrik Championship 2019
Опиши коротко свій "кавовий шлях".
Працювала адміністратором в кав'ярні «Чашка», потім стала керуючої цього ж закладу. Пізніше зрозуміла, що хочу бути пов'язаною з кавою. Стала займатися проектом "City Coffee Guide", але пізніше ухвалила рішення піти працювати за бар. Допомагала відкривати кав'ярню «Right coffee bar" і працювала там шеф-бариста.
І ось уже майже як два роки я працюю за баром в чудовій кав'ярні «Svit Kavy Kyiv»
Як змінилося твоє життя від початку роботи з кавою? Що основне хочеш виділити?
Чемпіонати увійшли в моє життя зі швидкістю світла. Дуже подобається брати участь, розвивати себе і працювати в команді. Кава – це той продукт, який відкриває багатогранність смаку.
Андрій Васильєв
Керівник проекту Grusha.ua
32 роки
Чемпіонка Ukrainian Cup Tasters Championship 2019
Опиши коротко свій "кавовий шлях".
Мій кавовий шлях почався в далекому 2008 році в невеликій сімейної компанії на посаді маркетинг-менеджера (співпраця з поліграфії, наповнення сайту і т.д.). До 2015 року займався продажем кавового обладнання, італійської кави і німецького чаю в сегменті HoReCa. З 2015 року і на даний момент займаюся навчанням персоналу, закупівлею, обжаркой і продажем кави в компанії Grusha.ua.
Як змінилося твоє життя від початку роботи з кавою? Що основне хочеш виділити?
Однозначно в кращу сторону, так як я працюю з продуктом, який люблю.
Виділю яскраву поїздку в Центральну Америку на кавові плантації і перемога в кавовому чемпіонаті в номінації кап-тестінг.
Єлизавета Федоровська
Шеф-бариста Каштан coffee
25 років
Чемпіонка Ukrainian Brewers Cup 2019
Опиши коротко свій "кавовий шлях".
Розпочала свій шлях у 2013 в кав'ярні Coffee life у Дніпрі. Потім був 2016 і кав'ярня The Atelier. В 2017 навадиолася на переїзд до Киева, де першою роботою була бариста в «Душа cocktail-espresso bar». Потім після роботи в «Make my cake» прийшла працювати в «Kashtan coffeе» де і працюю на даний момент.
Як змінилося твоє життя від початку роботи з кавою? Що основне хочеш виділити?
Пізнання, що лате - це не ота фігня з піною на весь стакан; що еспрессо - не ота гірка жижа в чашці. Знайомство з альтернативою.
Основне що хочеться виділити:
1.Курси, які допомогли мені експерементувати з кавою та методами. 2.Федоровський Олексій, який познайомив мене з неймовірною кавою. 3.Розуміння та відповідальність за те, що робиш.
4.Чемпіони світу, які своїми відгуками, надихають йти далі та завойовувати цей кавовий світ????
Костянтин Стрельніков
Шеф-бариста ONE LOVE coffee
23 роки
Чемпіон Ukrainian Barista Championship 2018
Опиши коротко свій "кавовий шлях".
У 17 років я почав працювати бариста в мережевий кав'ярні. Я активно почав робити вклад у свій кавовий розвиток (навички лате-арту і в цілому «кавова» освіченість). У 18 років я почав працювати з арабікою і свіжої обсмажкою. І коли мені виповнилося 19 років, я поїхав до Києва брати участь в чемпіонаті по латте-арту і виграв його. Після чого мене запросили працювати в ONE LOVE.
Як змінилося твоє життя від початку роботи з кавою? Що основне хочеш виділити?
Моє життя змінилася кардинально. Я радий тому що дуже рано знайшов те, чим хочу займатися в житті. У кавовій сфері багато хлопців, які освідчені і не мають шкідливих звичок. Для мене це ідеальне оточення і мене це дуже тішить.
Артем Бакуров
Шеф-бариста ONE LOVE coffee
23 роки
Чемпіон Ukrainian Coffee In Good Spirits Championship 2018
Опиши коротко свій "кавовий шлях".
Почав працювати з кавою в січні 2015 року, це було кафе з комерційним кави. Хотів працювати за баром, але розумів що не бартендер. У цьому ж році, в червні, пішов на співбесіду в ONE LOVE coffee, якраз відкрилася друга локація в Pinchuk Art center. Все пройшло добре і мене взяли. У 2016 році в листопаді вперше взяв участь в чемпіонаті кава та алкоголь, який проводився в рамках Horeca Lviv festival, зайняв 4-е місце і зрозумів, що мені дуже сподобалася ця дисципліна і хочу спробувати ще. Через півроку, в квітні 2017, виступив на чемпіонаті України з кави та алкоголю в рамкаx SCA Ukraine і зайняв знову 4е місце. У 2018 року я став шеф бариста ONE LOVE coffee. В цьому ж році в липні місяці я знову взяв участь в чемпіонаті кави і алкоголь в рамках SCA Ukraine. Цього разу мені вдалося виграти. У листопаді 2018 року в Бразилії проходив світовий чемпіонат. Довгі і старанні тренування допомогли мені показати результат рекордний як для України у цій дисципліні – фінал і 4-е місце на світовій арені. У 2019 я присвятив свій час тренінгам, суддівству та тренерству. Наступного року планую повернутися до змагань.
Як змінилося твоє життя від початку роботи з кавою? Що основне хочеш виділити?
Основне, що я зрозумів, що я хочу займатися цим ремеслом протягом всього свого життя. І звичайно ж виділити хочеться людей, з якими я познайомився, і які стали мені другою сім'єю.
Аліна Вітренко
Сорсер, тренер, бариста в душі :)
26 років
Чемпіонка Ukrainian Cup Tasters Championship 2018
Опиши коротко свій "кавовий шлях".
Все почалося з любові до кави. Один день стажування у кав'ярні змінило ставлення до продукту. Це було десь у 2012-2013 році. Я стажувалась в кав'ярні Дім Кави. Тоді мені розповіли про теруар, обробку і як це впливає на смак. От смак мене і зачепив. Там я зрозуміла смак еспресо і мені точно захотілося працювати в кавовій сфері. Але тільки на останньому курсі я почала працювати бариста, то був 2014 рік десь. Далі ключовим моментом став Кавовий Центр Fair Finch (2015 рік десь), з усіма курсами та роботою за баром з топовим обладнанням. І нарешті 2018 рік і пропозиція працювати в !Fest Coffee Mission, і шукати зерно для компанії.
Як змінилося твоє життя від початку роботи з кавою? Що основне хочеш виділити?
Усвідомленість та впевненість чим хочу займатися у житті.
Слава Бабич
Шеф-бариста Хлебный
... років
Чемпіон Ukrainian Jezve/Ibrik Championship 2018
Опиши коротко свій "кавовий шлях".
......
Як змінилося твоє життя від початку роботи з кавою? Що основне хочеш виділити?
.......
Паша Спіцин
Шеф-бариста Lion coffee
22 роки
Чемпіон Ukrainian Barista Championship 2019
Опиши коротко свій "кавовий шлях".
Розпочала свій шлях у 2013 в кав'ярні Coffee life у Дніпрі. Потім був 2016 і кав'ярня The Atelier. В 2017 навадиолася на переїзд до Киева, де першою роботою була бариста в «Душа cocktail-espresso bar». Потім після роботи в «Make my cake» прийшла працювати в «Kashtan coffeе» де і працюю на даний момент.
Як змінилося твоє життя від початку роботи з кавою? Що основне хочеш виділити?
Кардинально змінилось в найкращу сторону. Не уявляю щоби я робив, якби не випадкові обставини, що привели мене до кавової індустрії.
Програма Barista Champions Day
10:30 – 11:00
Реєстрація на подію. Початок.
11:00 – 11:30
Тема №1: Ти будеш бариста
Таня Тарикіна
 • Бажання пов'язати себе з кавою
 • Як зібратися з думками та прийняти рішення стати бариста
 • Чому ми обираємо професію бариста
11:30–12:00
Тема №2: Люди поруч з чемпіоном
Костянтин Стрельніков
 • Люди, які надихають в роботі
 • Як поєднати свої чемпіонські цілі та амбіції з рутинними справами в кав'ярні
12:00–12:30
Тема №3: Команда чемпіона
Паша Спіцин
  • Для чого потрібна команда;
  • Склад команди;
  • Які функції виконують члени команди;
  • Основні моменти в яких команда відіграла найбіль важливу роль;
  12:30–13:00
  Тема №4: Тренер для чемпіона
  Ліза Федоровська
   • Роль та завдання тренера
   • Як знайти свого тренера
   • Що найбільше потрібно від тренера
   13:00–13:30
   Тема №5: Смак вирішує все
   Аліна Вітренко
    • Як насолоджуватися роботою бариста
    • Відчувати момент "тут і зараз"
    • Усвідомлення свого вибору
    13:30 – 14:00
    Перерва
    14:00–14:30
    Тема №6: Розвиток бариста: від першому чашки до шеф-бариста компанії
    Владислав Демоненко
     • Як розвивати себе в роботі
     • Що допомагає не стояти на місці, а рухатися далі
     • Коли бариста початківцю починати приймати участь в чемпіонатах
     • Як чемпіонати допомагають в розвитку
     14:30–15:00
     Тема №7: Вибір на користь кави
     Андрій Васильєв
      • Перехід від бармена до бариста
      • Коли кава стає професією
      • Основні задачі в роботі та як це допомагає стати чемпіоном
      15:30–16:00
      Тема №8: Віра в те, що ти робиш
      Олександр Беницький
       • Коли починаєш розуміти, що бариста це надовше ніж просто робота;
       • Що надихає та мотивує в роботі, постійно робити одне і теж
       16:00–16:30
       Тема №9: Ти можеш виграти
       Юлія Касап
        • Хвилювання під час підготовки та виступу
        • Віра в свої сили
        • Чи впливає на впевненість, розуміння того, що ти не зі столиці чи топового кавового міста? Чи варто звертати на це увагу
        15:00–15:30
        Тема №10: Дорога у світ
        Артем Бакуров
         • Ти їдеш на Чемпіонат світу. Що з цим робити?
         • Як впливає авторитет країни на твій виступ та оцінку суддів
         16:30–17:00
         Тема №11: Світове визнання
         Слава Бабіч
          • Ключові події, люди, які допомогли здобути перемогу
          • Ситуації в яких здавалося, що все йде не так як треба. Що з ними робити
          Conference Program
          Tuesday, March 14
          08:00 – 09:00
          08:00 – 09:00
          Lynda Stone
          Projects manager in Pixels
          Self-development in design and revolutions in minds at the begining of 20's
          09:00 – 10:00
          09:00 – 10:00
          Tara Black
          Creative director in DD agency
          Crowdsourcing in graphic design companiesial graphic design
          Made on
          Tilda