Click to order
Total: 
Ваше імя та прізвище
Ваш e-mail
Ваш номер телефону
Адреса для доставки
Вкажіть адресу або відділення Нової Пошти та місто
ПАРТНЕР CITY COFFE GUIDE 2020
ПАРТНЕР CITY COFFE GUIDE 2020
mr.pops

Морозиво, яке підкорило Україну

Історія створення та розвитку бренду морозива Mr.Pops від його засновників – Дмитра, Дениса, Юрія
Коли ми розпочинали свою діяльність у 2015 році, то вирішили виготовляти морозиво саме тому, що такого продукту як наш взагалі не існувало. А нам дуже хотілося запропонувати ринку революційний крафтовий товар. Скуштувавши його, покупцю б більше не хотілось жодного іншого продукту мас-маркету. Ідеєю саме такого морозива ми горіли на той час. Метою було використовувати максимально якісні натуральні складники, опираючись на наші власні смаки та уявлення, яким це морозиво повинно бути.

На той момент жоден із трьох партнерів не мав досвіду роботи у галузі, яка б стосувалась продуктів харчування: Дмитро керував продажами елітної плитки та сантехніки, Юра працював у сфері торгівлі металом, а Денис – в секторі автомобільного обслуговування. Ми товаришували вже багато років і «задля фану», як це часто буває на початку цікавої справи, затіяли це підприємство.
Всі рецепти і на першому етапі, і зараз ми придумуємо самостійно, їх не можна просто взяти з інтернету чи книжок. Першими експериментами були смаки, як-от «Шоколад з морською сіллю», «Імбир-Каркаде», «Ананас-Чилі», але визнання та успіх до нас прийшли зі смаками «Полуниця з вершками» та «Іриска», які і досі є в нас в асортименті і стабільно тримаються на високих позиціях в рейтингу.
Морозиво – продукт, який потребує підтримки низького температурного режиму. Основні труднощі якраз в і полягають в тому, щоб зберегти смак та якість на шляху від виробництва до покупця. Аби продукти не втратив товарного вигляду, особливої текстури або первинного смаку потрібно постійно інвестувати в обладнання (яке ми шукаємо по всьому світу), в транспортування і збереження.

Під час створення бізнесу основним фактором було дотриматись балансу між своєю бурхливою уявою і реальними очікуваннями споживача. А також зламати уявлення про стандарти і привчити людей до того, що смак морозива може бути таким, як основний його інгредієнт.

Помилок, звичайно, було багато. Але саме через це ми здобули досвід і професіоналізм. Наприклад, нам довелося розвернути продуктову стратегію на 180 градусів майже на старті. А плани вийти на столичний ринок суттєво зіпсувала жахлива погода на початку сезону. Відчутним поштовхом до розвитку стала наша участь у фестивалях їжі в Києві та Дніпрі. А цьогоріч ми вже вийшли на ринок Одеси і теж активно беремо участь у популярних заходах. Переважно першими роздрібними партнерами в кожному з цих трьох міст ставали кав'ярні третьої хвилі. Потім підтягувалися невеликі роздрібні мережі еко-магазинів чи представники сегменту преміального м'яса і алкоголю.
Зараз у нас є представництва у трьох містах (Дніпро, Київ, Одеса), а також через партнера Wine Time нашу продукцію можна побачити в їхній мережі магазинів ще в дев'яти містах України (серед них Львів, Івано-Франківськ, Вінниця, Полтава, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Луцьк, Рівне). Відтак морозиво Mr.Pops представлено у 150 торгових точках (більшість з них – у Києві), деякі працюють лише в сезон, однак переважно воно продається в магазинах і деяких кав'ярнях протягом всього року.

Оскільки наш продукт – це не масмаркетова історія, ми маємо визначені обмеження щодо об'єму виробництва у сезон. Партнерів обираємо таким чином, щоб співпали наші бачення, пріоритети, уявлення про розташування, правильний простір, чистоту, комфорт для покупця. Часто вирішальним фактором під час перемовин стає те, чи готовий партнер дотримуватися цінової політики, яку визначили ми. Ціна на наше морозиво у різних точках продажу обов'язково залишається однаковою. Цього сезону ми отримали близько 400 заявок на співпрацю, але обрали значно менше, бо маємо виконувати домовленості з уже наявними партнерами.

Логістику між містами, де є наші представництва, ми здійснюємо самостійно. Для цього закупили автомобілі з системою підтримки низьких температур. Те, в якому вигляді потрапляє наше морозиво у точки продажу – наш пріоритет. Мережа магазинів Wine Time, перед тим як розпочати співпрацю із нами, також закупила такі машини.
Особливість нашого морозива полягає в, здавалося, абсолютно природній речі – смак залишається таким, як смак продуктів, які ми в нього заклали. Манго – найкращий сорт індійського манго Альфонсо, полуниця – це ароматна полуниця з грядки…І саме це викликає захват у всіх, хто вперше куштує наш продукт.

За чотири роки існування ми випрацювали плаваючий асортимент із 20 позицій. Коли закінчується сезон одного смаку, замінюємо його іншим. А також ми постійно експериментуємо із новинками – найактуальнішими продуктами на сьогодні. Найбільш популярними нашими смаками стабільно є «Манго», «Маракуйя» , «Солона карамель», «Ваніль з Брауні», «Іриска», «Полуниця з вершками», «Ескімо в бельгійському шоколаді». Коли привезли потрібну фісташку із Сицилії (регіон Бронте), ми отримали багато схвальних відгуків про новий смак «Фісташка».

Ми плануємо плавно масштабуватись. В найближчі рік-два хочемо відкрити представництва в кількох великих містах, як Харків, Львів, можливо, налагодити поставки продукції в прилеглі містечка, де є попит на продукт такої якості. Також у наших планах запропонувати ринку всесезонний продукт такої ж класної якості, яким є наше морозиво.
Матеріал підготовлений за допомогою
ПАРТНЕРИ CITY COFFEE GUIDE 2020
Made on
Tilda