Блог

Інтерв'ю із керівником підрозділу «Best Water Technology».

Віталій – керівник підрозділу BWT water+more. Він спеціалізується на підготовці води для сегмента HoReCa в компанії Best Water Technology в Україні. BWT була заснована в 1990 році в Австрії, зі штаб- квартирою в Мондзее.
Віталій поділився з нами історією компанії та розповів про «‎правильну»‎ воду для кави.

Історія, місія та переваги
BWT – це ціла екосистема продуктів від фільтрів для води до системи водопідготовки для плавальних басейнів. Головний слоган «BWT - For You and Planet Blue» – показує місію компанії розвивати екологічно чисті та економічні продукти і послуги в області водопідготовки. Це завдання, яке компанія поставили перед собою з моменту створення, і відтоді продукти та процеси BWT диктують технологічні стандарти в усьому світі. 

Кава = вода + зерно + метод заварювання. Чи однаково важливі компоненти?
Звісно. Еспресо складається на 95% з води. По суті, кава – це вода, що пройшла через кавову «таблетку» (закладку в холдері), склад якої кардинально впливає на кінцевий продукт. Від «правильних» параметрів води залежить правильність  насиченості кавового напою. 

«Правильна» вода для кави
Вода має бути позбавлена хлору, ​​механічних та органічних домішок. Основні параметри криються у мінеральному складі для приготування «правильного» напою, такі як: концентрація усіх мінералів і пропорція Кальцію і Магнію. Тому більше підходить термін не «фільтрація», а «оптимізація» води під приготування кави. Занадто демінералізована, тобто «порожня» вода для цього не підходить. 

Чому вода має бути очищена?
Є діапазон допустимих параметрів води, які диктують виробники кавомашин та норми дослідницького центру SCA. Знову ж таки – ці параметри, крім базових параметрів «чистоти», пов'язані з мінералізацією і жорстокістю води.

Пропозиції для HoReCa (зокрема у) кавовому бізнесі
Прості рішення для оптимізації води, які розроблені спеціально для роботи з кавовими машинами, як автоматичними, так і професійними.
Bestmax –найпопулярніший продукт у всьому світі, який задовольняє як мас-маркет сегмент, так і топові заклади.
«Bestmax Premium» c технологією Magnesium – це продукт, який максимально впливає на правильну екстракцію зерна. Користується популярністю в «нішевих» закладах, де використовуються Speciality зерно, альтернативні методи заварювання.

Нові розробки
Цього року вийшов інноваційний продукт BWT ROC 14 Coffee, який у своїй функціональності має можливість управління параметрами води на виході, високу продуктивність, компактність і можливість моніторингу параметрів через технологію Bluetooth. З усіма продуктами можна ознайомиться на базі нашого підприємства, де є цілий «випробувальний полігон» і спеціалізована кавоварка, за допомогою якої можна переконатися в різниці екстракцій напою при різних параметрах води.


Made on
Tilda